Ruumide ja inventari rent

Saal
Tallinna Reaalkooli peahoone klassitsistlikus stiilis saal on väärikas ja pidulik ruum, mis sobib hästi nii pidudeks, aktusteks, kontsertideks kui ka seminarideks. Tänu väga heale akustikale ja Estonia kontsertklaveri kasutusvõimalusele sobib saal suurepäraselt muusikasündmuste läbiviimiseks. Saali mahub istuma maksimaalselt 200 inimest, kuid vajadusel on olemas toolide teisaldamise võimalus.
Kui otsite oma ürituseks ruume Tallinna kesklinnas, küsige julgelt pakkumist ka Tallinna Reaalkoolist.

Täpsemas hinnapakkumises ja ruumide kasutamise tingimustes palume kirjutada  või telefonil +372 5301 1288.

Teenus
saal 80 €/h
klass 15 €/h
spordisaal  (10,4 m x 17,6 m, 185 m2) 35 €/h
aeroobika saal peegelseinaga (75 m2) 20 €/h
riietusruum 6 €/h

Tabelis on toodud ruumide rendihinnad, lisateenuste (tehnika, garderoobi, kontsertklaveri, abiruumide jms) kasutamisel lisandub vastav tasu. Hindadele ei lisandu käibemaksu.

Täpsemalt: Tallinna munitsipaalüldhariduskoolide ruumide ja inventari kasutusse andmise ning tasuliste teenuste hinnad. Kehtestatud Tallinna Haridusameti käskkirjaga 26.04.2023 nr HA-4/25