Noore õpetlase stipendiumi laureaadid

Noore õpetlase stipendium (NÕS) on Eesti ettevõtjate ning Haridus ja Teadusministeeriumi koostöös väljaantav stipendium. Stipendiumi eesmärgiks on toetada Eestist pärit andekate keskharidusega noorte bakalaureuse tasemel õpinguid tunnustatud välisriigi kõrgkoolides.

Tallinna Reaalkooli lõpetajatest on pälvinud noore õpetlase stipendiumi:

2022

  • Mart Marjak – Institut d’études politiques de Paris (Sciences Po Paris), Prantsusmaa
  • Joosep Roots – Universiteit van Amsterdam, Amsterdam, Holland
  • Karl Mattias Arulepp – Copenhagen Business School, Taani
  • Stefan Saar – Imperial College London, Suurbritannia

2021

  • Anna Pauliina Rumm – Harvard University (Molecular and Cellular Biology), Ameerika Ühendriigid
  • Sofia Marlene Haug – Massachusetts Institute of Technology (Bioengineering), Ameerika Ühendriigid
  • Lee Ann Madissoon – Imperial College London (Medical Biosciences), Suurbritannia
  • Nicolas Lotman – Universiteit Leiden (Linguistics), Holland
  • Martin Rahe – University of Cambridge (Computer Science), Suurbritannia
  • Tuuli Tiivel – Uppsala universitet (Engineering Physics), Rootsi

2020

  • Kaarel Kivisalu – University of Manchester (Mathematics and Physics), Suurbritannia
  • Kadri Muuga – University of Cambridge (Natural Sciences), Suurbritannia
  • Margareth Olde – Università degli studi di Padova (Psychology), Itaalia
  • Jarl Patrick Paide – The University of Manchester (Computer Science and Mathematics), Suurbritannia
  • Andreas Simson – Imperial College London (Chemistry with Medicinal Chemistry), Suurbritannia
  • Laima Šusta – Imperial College London (Biochemistry), Suurbritannia
  • Markus Vaher – Institut d’études politiques de Paris (Sciences Po) (Middle Eastern and Mediterranean research), Prantsusmaa

2019

  • Andreas Must – Imperial College London (Chemical Engineering),  Suurbritannia
  • Robin Haljak – University of Cambridge (Natural Sciences Physical), Suurbritannia
  • Rainer Kravets – Aalto Yliopisto (International Business), Soome

2018

  • Siim Kaukver – Imperial College London (MSci Chemistry with Medicinal Chemistry), Suurbritannia
  • Nikita Poljakov – University of Bristol (füüsika)
  • Maria Keridon – The University of Edinburgh (Biological Sciences, Biochemistry), Suurbritannia
  • Karl Hendrik Nurmeots – University of Toronto Mississauga (matemaatika ja statistika)

2017

  • Karmen Markov – King’s College London (bioteadused), Suurbritannia
  • Taavet Kalda – University of Oxford (füüsikalised loodusteadused), Suurbritannia
  • Karl-Ander Kasuk – Imperial College London (füüsikalised loodusteadused), Suurbritannia
  • Hanna Maria Saik – Univesity of Cambridge (füüsikalised loodusteadused), Suurbritannia
  • Henri Kopra – University of Nottingham (arhitektuur ja ehitus), Suurbritannia
  • Silver Suurorg – Universiteit Twente (arhitektuur ja ehitus), Holland

2016

  • Edward Erelt – University of Cambridge (füüsikalised loodusteadused), Suurbritannia
  • Killu Asu – Imperial College London (bioteadused), Suurbritannia
  • Kristiina Joon – University of Oxford (füüsikalised loodusteadused), Suurbritannia

2015

  • Joonas Kalda – University of Cambridge (Mathematics with Physics), Suurbritannia
  • Mikk Laanes – University of Manchester (Civil Engineering), Suurbritannia
  • Uku-Kaspar Uustalu – Tufts University (Architectural, Environmental and Urban Studies), Ameerika Ühendriigid

2014

  • Heiki Riisikamp – Imperial College London (arvutiteadus), Suurbritannia
  • Mari Liis Pedak – The University of Edinburgh (matemaatiline füüsika), Suurbritannia

2013

  • Andres Erbsen – Massachusetts Institute of Technology (Electrical Engineering and Computer Science), Ameerika Ühendriigid
  • Jüri-Mikk Udam – Harvard University (Chemical Engineering Physics and Chemistry), Ameerika Ühendriigid
  • Sandra Schumann – Harvard University (Informatics and Mathematics), Ameerika Ühendriigid
  • Roberth Kulbin – The University of Edinburgh (Computational Physics), Suurbritannia

2012

  • Anni Müüripeal – The University of Edinburgh (tsiviilehitus), Suurbritannia
  • Erik Tamre – Harvard University (bioteadused), Ameerika Ühendriigid
  • Martin Jeret – The University of Edinburgh (meditsiiniline ja bioloogiline keemia), Suurbritannia
  • Michael Florea – Imperial College London (bioloogia), Suurbritannia
  • Ralf Ahi – The University of Edinburgh (rakenduskeemia koos ärijuhtimisega), Suurbritannia

2011

  • Andre Tamm – The University of Edinburgh (arvutiteadus), Suurbritannia
  • Janno Jõulu – The Arts University College at Bournemouth (arhitektuur), Suurbritannia
  • Kert Pütsepp – University of Cambridge (keemia), Suurbritannia
  • Silver Taza – The University of Edinburgh (informaatika), Suurbritannia

2010

  • Kristjan Eerik Kaseniit – Massachusetts Institute of Technology (füüsikalised loodusteadused), Ameerika Ühendriigid

2009

  • Taavi Pungas – University of Cambridge (loodusteadused), Suurbritannia

2008

  • Ave Lauren – University of Cambridge (geograafia), Suurbritannia

2004

  • Jasper Adamson – University of Cambridge (loodusteadused), Suurbritannia
  • Kaur Adamson – University of Cambridge (loodusteadused), Suurbritannia

Viimati uuendatud: 24.08.2022