Toitlustamine

Tallinna Reaalkoolis toitlustab RK Teeninduse OÜ. Õpilasel on võimalik valida koolilõunat, päevapraadi või lihatoodet salatiga.
Hinnakiri:

• koolilõuna – 1,34 €
    Koolilõuna on õpilasele tasuta. Riik kompenseerib 1,00 €, Tallinna linn kompenseerib 0,34 €.
  • päevapraad – 2,84 €
    Päevapraad maksab õpilasele 1,50 € (tasaarveldatud hinnaga 2,84 € riigi ja Tallinna linna kompensatsioon 1,34 eurot ulatuses). Sisaldab näiteks: Kiievi kotlet + kartul + kaste + toorsalat + jook + leib. Saab osta ainult koolilõuna asemel. Kui koolilõuna sisaldab magustoitu, siis kuulub see hinna sisse.
  • lihatoode salatiga – 1,35 €
    Sisaldab näiteks: kana-juustutasku. Lihatoodet on võimalik juurde osta koolilõunale või päevapraele.
  • pikapäeva toit – 1,15 €

Arve päevapraadide ja/või lihatoodete kohta saadab raamatupidaja algava kuu algul lapse seaduslikule esindajale.

Õpilase ID (õpilaspileti) registreerimine on kohustuslik!

Viimati uuendatud: 18.06.2018