Koostööpartnerid

2007. aastal sõlmiti Tallinna Tehnikaülikooli ja Tallinna Reaalkooli vaheline koostööleping reaal-inseneeria õppesuuna arendamiseks.
Tallinna Reaalkool ja Ida-Tallinna Keskhaigla sõlmisid 4. septembril 2017. a koostöölepingu, mille kohaselt sai alguse reaal-meditsiini õppesuund. Selle eesmärgiks on parandada gümnaasiumihariduse kvaliteeti ja populariseerida akadeemilist meditsiiniharidust.
NÜH – Noored Ühiskonna Heaks on Reaalkooli partneriks aastast 2021. Koostöö raames on Reaalkool võõrustanud juba ühte pikaajalist vabatahtlikku.
Tallinna Reaalkool liitus 2024. aasta kevadel Liikuma Kutsuvate Koolide võrgustikuga. Selle programmi eestvedajaks on Tartu Ülikooli liikumislabor, mis 2016. aastal lõi haridusuuendusprogrammi Liikuma Kutsuv Kool.
Tallinna Reaalkool liitus 2016. a. haridusprogrammiga „GIS kooli“ on mis on osa üle-euroopalisest programmist “Esri European School Program”. Programmi eesmärgiks on arendada õpilaste IKT-oskusi, motiveerida STEM-valdkonna ainete õpet ning edendada kaarte kasutades andmeanalüüsi ja ruumilise mõtlemise võimekusi.
“GIS kooli” programmiga liitumisleping võimaldab kasutada maailmas enim levinud kaarditarkvara ArcGIS Online pilveteenust koos valmiskaartide ja rakendustega.