Olümpiaadide tulemusi

Üleriigilistel olümpiaadidel I koha saavutanud õpilased

Füüsika

  • Taavet Kalda – 2016, 2017
  • Kristjan Kongas – 2014, 2015, 2016
  • Oliver Nisumaa – 2013, 2014
  • Jaan Toots – 2011, 2012, 2013
  • Siim Liiser – 2011
  • Sandra Schumann – 2010, 2013
  • Erik Tamre – 2009, 2012
  • Taavi Pungas – 2008
  • Helen Liis – 2008
  • Janno Jõulu – 2008
  • Andres Laan – 2008
  • Marek Jarkovoi – 2007
  • Siim Ainsaar – 2005
  • Jaanus Sepp – 1998, 1999, 2000, 2001
  • Lauri Posti – 1996
  • Jaak Suurpere – 1994, 1995
  • Olavi Ollikainen – 1981
  • Madis Savisto – 1981, 1983
  • Krista Hinno – 1980
  • Jaak Kikas – 1967
  • Jaak Tepandi – 1962, 1963
  • Hilja Iher – 1961

Matemaatika

  • Taavet Kalda – 2017
  • Andres Unt – 2015, 2016
  • Kristjan Kongas – 2014, 2015, 2016
  • Oliver Nisumaa – 2013, 2014, 2016
  • Janno Veeorg – 2013
  • Triinu Veeorg – 2013, 2015
  • Oliver-Matis Lill – 2012, 2013
  • Jaan Toots – 2011, 2013
  • Ivo Adermann – 2011
  • Joonas Kalda – 2011, 2012, 2014
  • Sandra Schumann – 2010, 2012
  • Erik Tamre – 2010
  • Anu Ainsaar – 2009
  • Karl Oskar Lember – 2009
  • Andre Tamm – 2008
  • Rauni Lillemets – 2005
  • Jaan Vajakas – 2004
  • Raido Valgeväli – 1998
  • Tiit Kändler – 1966
  • Kalle Kaarli – 1966
  • Oleg Kangur – 1964
  • Hilja Iher – 1962
  • Jaak Tepandi – 1961, 1962, 1963
  • Henn Tuherm – 1957

Keemia

  • Andreas Must – 2016
  • Carel Kuusk – 2016
  • Anna Maria Saik – 2015, 2016
  • Maria Krajuškina – 2014
  • Oliver Nisumaa – 2013, 2014
  • Edward Erelt – 2013, 2014, 2016
  • Alfred Saidlo – 2013
  • Mihkel Kotli – 2013, 2014
  • Karl Erik Lillo – 2013
  • Jaan Toots – 2012
  • Taivo Pungas – 2012
  • Uku-Kaspar Uustalu – 2011
  • Sandra Schumann – 2011
  • Kadi Liis Saar – 2010
  • Erik Tamre – 2009
  • Taavi Pungas – 2007, 2009
  • Andres Laan – 2007, 2008
  • Andi Kipper – 2006
  • Kaur Adamson – 2002, 2003, 2004
  • Peep Rausberg – 1976, 1977, 1978, 1979
  • Oleg Kangur – 1964

Informaatika

  • Tähvend Uustalu – 2017
  • Taavet Kalda – 2016
  • Andres Unt – 2016
  • Ott Adermann – 2014
  • Ervin Oro – 2013
  • Janno Veeorg – 2013
  • Peeter Kask – 2012
  • Andres Erbsen – 2011, 2013
  • Morten Piibeleht – 2008, 2010
  • Taavi Pungas – 2008
  • Tanel Teinemaa – 2008
  • Indrek Klanberg – 2007
  • Marek Rei – 2005
  • Siim Ainsaar – 2005
  • Margus Niitsoo – 2005
  • Jaan Vajakas – 2004

Astronoomia

  • Jaan Toots – 2011, 2012, 2013
  • Oliver Nisumaa – 2011
  • Uku-Kaspar Uustalu – 2010
  • Jonatan Jõks – 2008, 2009
  • Erik Tamre – 2008
  • Annika Tiko – 2007
  • Markus-Eerik Horma – 2007
  • Ott Rebane – 2005

Bioloogia

  • Airon Oravas – 2017
  • Kaarel Hänni – 2016, 2017
  • Carel Kuusk – 2015
  • Enna Elismäe – 2014
  • Jaan Toots – 2011, 2012, 2013
  • Erik Tamre – 2011
  • Iris Merilo – 2008, 2010
  • Marit Puusepp – 2007
  • Paula Solvak – 2005, 2006

Geograafia

  • Robin Haljak – 2017
  • Mihkel Paal – 2017
  • Andreas Must – 2016
  • Martin Rahe – 2016, 2017
  • Robert Suigusaar – 2016
  • Kaarel Vesilind – 2015
  • Teet Saar – 2015
  • Ralf Ahi – 2012
  • Kadri-Ann Valdur – 2011, 2012, 2013
  • Karl Jõeste – 2011, 2012
  • Anu Ainsaar – 2011, 2012
  • Kerdo Kristjan Tamm – 2011
  • Uku-Kaspar Uustalu – 2010, 2011, 2013, 2014
  • Sandra Schumann – 2010
  • Erik Tamre – 2007, 2008, 2009, 2010, 2011
  • Kristel Liis Põdder – 2006
  • Marek Karm – 2006
  • Tarmo Riga – 1987

Loodusteadused

  • Kristel Roots – 2011
  • Marit Puusepp – 2006

Lingvistika

  • Jaan Toots – 2013
  • Erik Tamre – 2012
  • Sandra Schumann – 2011
  • Ralf Ahi – 2011
  • Mari-Ann Piht – 2007
  • Simon Vigonski – 2005, 2006
  • Jaan Vajakas – 2005
  • Margus Niitsoo – 2004

Ajaloo olümpiaad

  • Kaarel Allemann – 2014
  • Merlin Liis – 2010
  • Kristiin Resik – 2010
  • Peeter Peil – 2008
  • Brit Helen Riisenberg – 2008
  • Glen Roosaar – 2006
  • Taavi Madiberk – 2002, 2004

Emakeeleolümpiaad

  • Pille-Riin Purje – 1981

Vene keel võõrkeelena

  • Helena Lissenko – 2008

Tehnoloogiavaldkonna ainete olümpiaad

  • Mark Laane – 2006

Majandus

  • Madis Teinemaa – 2013
  • Tanel Pärnamaa – 2010

Muusikaolümpiaad

  • Anita Maasalu – 2016
  • Hanna-Ingrid Nurm – 2012

Filosoofia

  • Kaarel Hänni – 2017
  • Märt Belkin – 2013

Kunstiolümpiaad

  • Saamuel Rammo – 2016

Prantsuse keel

  • Laima Šusta – 2016

Rahvusvaheliste ainevõistluste kuldmedalid

  • Martin Rahe – loodusteadused (IJSO) 2017
  • Taavet Kalda – füüsika (IPhO) 2017, füüsika (EuPho) 2017, astronoomia ja astrofüüsika (IAAO) 2016
  • Kaarel Hänni – füüsika (EuPho) 2017, loodusteadus (EUSO) 2016, 2015
  • Kaarel Kivisalu – loodusteadus (EUSO) 2017
  • Anita Maasalu – muusika 2016
  • Hanna Maria Saik – loodusteadus (EUSO) 2015
  • Carel Kuusk – loodusteadus (EUSO) 2015
  • Taivo Pungas – geograafia (IGEO) 2012, loodusteadus (EUSO) 2011
  • Jaan Toots – füüsika (IPhO) 2012, bioloogia (IBO) 2012, loodusteadus (EUSO) 2011
  • Erik Tamre – bioloogia (IBO) 2012, loodusteadus (EUSO) 2010, 2009
  • Uku-Kaspar Uustalu – loodusteadus (EUSO) 2012
  • Taavi Pungas – keemia (IChO) 2009, loodusteadus (EUSO) 2008, 2007
  • Kadi Liis Saar – loodusteadus (EUSO) 2009
  • Ave Lauren – geograafia (IGEO) 2008
  • Margo Neemela – geograafia (IGEO) 2006
  • Meelis Muhk – geograafia (IGEO) 2004
  • Erik Laansoo – informaatika 1995

Rahvusvaheliste ainevõistluste hõbemedalid

  • Anna Pauliina Rumm – loodusteadused (IJSO) 2017
  • Andreas Simson – loodusteadused (IJSO) 2017
  • Taavet Kalda – informaatika (IOI) 2017
  • Andreas Must – loodusteadus (EUSO) 2017
  • Kaarel Hänni – bioloogia (IBO) 2017, 2016
  • Kaarel Kivisalu – loodusteadus (IJSO) 2016
  • Kristjan Kongas – füüsika (IPhO) 2016
  • Airon Johannes Oravas – loodusteadus (EUSO) 2016
  • Carel Kuusk – geograafia (IGEO) 2017, keemia (IChO) 2015
  • Teet Saar – geograafia (IGEO) 2015
  • Uku-Kaspar Uustalu – geograafia (IGEO) 2014, 2013, loodusteadus (EUSO) 2011
  • Edward Erelt – loodusteadus (EUSO) 2014
  • Oliver Nisumaa – loodusteadus (EUSO) 2014, 2013
  • Oskar Voldemar Lahesoo – loodusteadus (EUSO) 2014
  • Andres Erbsen – füüsika (IPhO) 2012
  • Anu Ainsaar – bioloogia (IBO) 2012, 2011, loodusteadus (EUSO) 2010
  • Maria Krajuškina – loodusteadus (EUSO) 2012
  • Hanna-Ingrid Nurm – muusika 2012
  • Erik Tamre – bioloogia (IBO) 2011, loodusteadus (IJSO) 2008
  • Jaan Toots – füüsika (IPhO) 2011, astronoomia (IAO) 2010
  • Sandra Schumann – loodusteadus (EUSO) 2011, astronoomia (IAO) 2009
  • Ralf Ahi – loodusteadus (EUSO) 2010
  • Taivo Pungas – loodusteadus (EUSO) 2010
  • Irene Tamm – lingvistika (ILO) 2009
  • Taavi Pungas – keemia (IChO) 2008, loodusteadus (IJSO) 2006
  • Andres Laan – keemia (IChO) 2008, 2007, 2006, füüsika (IPhO) 2008
  • Karl Samoson – geograafia (IGEO) 2008
  • Teele Vaalma – lingvistika (ILO) 2007
  • Andi Kipper – keemia (IChO) 2007
  • Marit Puusepp loodusteadus (EUSO) 2006
  • Jaan Vajakas – informaatika (IOI) 2005, 2004
  • Kaur Adamson – keemia 2004, 2003

Rahvusvaheliste ainevõistluste pronksmedalid

  • Nikita Poljakov – astronoomia ja astrofüüsika (IAAO) 2017
  • Robin Haljak – geograafia (IGEO) 2017
  • Tähvend Uustalu – informaatika (IOI) 2017
  • Kaarel Kivisalu – füüsika (EuPhO) 2017
  • Kaarel Hänni – filosoofia (IPO) 2017
  • Carel Kuusk – bioloogia (IBO) 2017, 2015, keemia (IChO) 2016, astronoomia (IAO) 2014
  • Oliver Nisumaa – informaatika (IOI) 2016, matemaatika (IMO) 2016
  • Hanna Maria Saik – keemia (IChO) 2016
  • Edward Erelt – keemia (IChO) 2016, 2015
  • Taavet Kalda – füüsika (IPhO) 2016
  • Andreas Must – loodusteadus (IJSO) 2015
  • Joonas Kalda – matemaatika (IMO) 2015, füüsika (IPhO) 2014, 2013
  • Kristjan Kongas – füüsika (IPhO) 2015, 2014
  • Andres Unt – informaatika (IOI) 2015
  • Kadri-Ann Valdur – geograafia (IGEO) 2015
  • Maria Krajuškina – keemia (IChO) 2014, 2013
  • Karl Erik Lillo – keemia (IChO) 2014
  • Mihkel Kotli – keemia (IChO) 2014
  • Enna Elismäe – bioloogia (IBO) 2014
  • Uku-Kaspar Uustalu – bioloogia (IBO) 2014, Balti geograafia 2014, loodusteadus (IJSO) 2010
  • Jaan Toots – geograafia (IGEO) 2013, informaatika (IOI) 2013, füüsika 2013, keemia (IChO) 2012, matemaatika (IMO) 2011
  • Kristjan Täll – geograafia (IGEO) 2013
  • Janno Veeorg – matemaatika (IMO) 2013, informaatika (IOI) 2013
  • Sandra Schumann – matemaatika (IMO) 2013, astronoomia (IAO) 2010, loodusteadus (IJSO) 2009
  • Uku Erik Tropp – keemia (IChO) 2013
  • Iris Merilo – bioloogia (IBO) 2013
  • Andres Erbsen – informaatika (IOI) 2013
  • Oskar Voldemar Lahesoo – loodusteadus (IJSO) 2012, 2011
  • Oliver Nisumaa – loodusteadus (IJSO) 2012, astronoomia (IAO) 2011
  • Ralf Ahi – geograafia (IGEO) 2012, lingvistika (ILO) 2011, loodusteadus (IJSO) 2008
  • Erik Tamre – lingvistika (ILO) 2012, füüsika (IPhO) 2010, astronoomia (IAO) 2009, 2008, 2007
  • Taivo Pungas – keemia (IChO) 2012, 2011, loodusteadus (IJSO) 2009
  • Kristel Roots – loodusteadus (IJSO) 2011
  • Marten Kauküla – geograafia (IGEO) 2010
  • Morten Piibeleht – informaatika (IOI) 2010
  • Kadi Liis Saar – keemia (IChO) 2010, 2009, astronoomia (IAO) 2009, 2008
  • Taavi Pungas – füüsika (IPhO) 2009, keemia (IChO) 2007
  • Kert Pütsepp – loodusteadus (EUSO) 2009
  • Marit Puusepp – bioloogia (IBO) 2008
  • Helena Lissenko – vene keel 2008
  • Mart Luide – loodusteadus (IJSO) 2007
  • Markus-Eerik Horma – astronoomia (IAO) 2007
  • Edvard Ljulko – astronoomia (IAO) 2005
  • Jaan Vajakas – matemaatika (IMO) 2005, 2004
  • Siim Ainsaar – füüsika (IPhO) 2005, 2004
  • Marius Andra – informaatika (IOI) 2004
  • Margus Niitsoo – EL Noorte Teadlaste Konkurss 2005, lingvistika (ILO) 2004
  • Jasper Adamson – keemia (IChO) 2004
  • Raido Valgeväli – füüsika (IPhO) 1999
  • Jaak Suurpere – keemia (IChO) 1994, 1995, füüsika (IPhO) 1995

Rahvusvaheliste ainevõistluste diplomid

  • Kaarel Kivisalu – astronoomia ja astrofüüsika (IAAO) 2017
  • Kaarel Hänni – matemaatika (IMO) 2017, füüsika (IPhO) 2015
  • Triinu Veeorg – matemaatika (IMO) 2015
  • Oliver Nisumaa – matemaatika (IMO) 2015, füüsika (IPhO) 2014
  • Oliver-Matis Lill – matemaatika (IMO) 2013
  • Mihkel Kotli – keemia (IChO) 2013
  • Janno Veeorg – matemaatika (IMO) 2012, 2011
  • Sandra Schumann – matemaatika (IMO) 2012, lingvistika (ILO) 2011
  • Erik Tamre – matemaatika (IMO) 2011
  • Kert Pütsepp – füüsika (IPhO) 2010
  • Erik Paemurru – matemaatika (IMO) 2010
  • Andre Tamm – matemaatika (IMO) 2010, 2009
  • Jaan Katus – füüsika (IPhO) 2007, 2006
  • Marek Jarkovoi – füüsika (IPhO) 2007
  • Simon Vigonski – lingvistika (ILO) 2006, 2005
  • Jaanus Sepp – füüsika