Ratsu Karikas II etapp

partnerid

Ratsu Karikas on Balti koolimale olümpiaadi valikvõistlus

Võistluste juhend

16. veebruaril toimub Tallinna Kesklinna Põhikoolis (Pärnu mnt. 11, sissepääs hoovipoolsest uksest) koolimale sarjavõistluse “Ratsu Karikas” II turniir/etapp. Osalema on oodatud I-XII klasside noored, kelle FIDE kiirmale reiting on alla 1500. Sarjas korraldatakse 3 turniiri.

Kokku korraldatakse kuus turniiri, st erinevad turniirid neidudele ja noormeestele kolmes vanusegrupis.

Turniiridel mängitakse šveitsi süsteemis 7 vooru ajakontrolliga 10 minutit + 3 sekundit igale käigule. Võistlusklassid on: 1.-4. klass, 5.-9. klass ja 10.-12.klass.

Ajakava:
15.45 – 16.00 Kohaloleku kontroll
16.15 Turniiri avamine
20.00 Turniiri orienteeruv lõpetamine

Paremusjärjestuse määramine
Võrdsete punktide korral määratakse paremusjärjestus kärbitud Buhholzi alusel (ilma halvima tulemuseta), selle võrdsusel kahe halvima tulemuseta jne.

Autasustamine
Parimaid poisse ja tüdrukuid autasustatakse medali ja meenega. Sarja parimad saavad õiguse mängida kevadel Riias toimuval Balti koolimale olümpiaadi finaalis. Balti koolimale olümpiaadile sõidab igas vanuseklassis kuni 10 parimat noort. Parimad selgitatakse välja kolme etapi kokkuvõttes, kusjuures arvesse läheb kahe parima etapi tulemus.

Registreerimine ja osavõtutasu
Palume registreerida 15. veebruarini elektroonilises kalenderplaanis või registreerimisvormi kaudu.

Ühe turniiri osavõtutasu on 7 eurot. Kõigi 3 turniiri eest korraga tasumise korral on tasu 18 eurot. Osavõtutasu palume tasuda Maleklubi Gambiit arveldusarvele EE421010220292766223, lisades selgitusse võistleja nime, kooli ja klassi või maksta sularahas enne turniiri algust.

NB! Palume kaasa võtta vahetusjalanõud.

Tallinna Kesklinna Põhikool
Maleklubi Gambiit