Tallinna 2024. aasta õpetajad

aitäh

Selgunud on Tallinna 2024. aasta õpetajad. Tallinna aasta õpetajate valimisel lähtuti kategooriate Aasta lasteaiaõpetaja, Aasta klassiõpetaja, Aasta klassijuhataja, Aasta põhikooli aineõpetaja, Aasta gümnaasiumiõpetaja, Aasta kutseõpetaja, Aasta huvialaõpetaja, Aasta tugispetsialist, Aasta õppeasutuse juht, Aasta haridustegu ja Aasta hariduse sõber Haridus- ja Teadusministeeriumi poolt antud juhistest ning Tallinna Alustav õpetaja 2024, Tallinna aasta spordisõbralik õpetaja ja Aasta olümpiaadide juhendaja, Aasta haridustehnoloog ja Aasta erirühma/eriklassi õpetaja konkursi valimisel lähtuti Tallinna Haridusameti koostatud juhistest.

Esitatud ankeetide hulgast valisid parimaid välja komisjoni kuulunud hindajad. Hindajate poolt antud punktide alusel tekkisid punktisummad ja punktisummade alusel kategooriates pingeread. Lähtuvalt tekkinud pingeridadest tunnustatakse kokku 54 kandidaati.

Tallinna Reaalkoolist said tunnustuse 2024. aasta õpetajate seas Ene Saar, kes pälvis Aasta õppeasutuse juhi tiitli, ja Daniel Kaasik, keda tunnustati Alustava õpetaja kategoorias. Õnnitleme!

Parimatele antakse tunnustused üle 4. oktoobril toimuval Õnneliku õpetaja galal.

Rohkem infot Tallinna kodulehel.