Informaatikaolümpiaadi tulemused

ainevõistlused

Nädalavahtusel toimunud informaatikaolümpiaadi lõppvoorus osalesid reaalikad nii põhikooli kui ka gümnaasiumi vanuseastmes. Auhindu jagati kolmes põhikategoorias: põhikool, algajad ehk need, kes pole varem informaatikaolümpiaadi lõppvoorus punkte kogunud ja gümnaasium.

Gümnaasiumi arvestuses saavutasid III järgu Arthur Harri Jaakko Antila, Oskar Märtin, Pärtel Arula. Alo Virunurm (algajate arvestuses II järk), Emil Henri Rooste (algajate arvestuses II järk) ja Karlis Suvi jagasid 7. kohta.

Põhikooli arvestuses jagas teiste võistlejatega 5. kohta Kaaren Cornelius Sinijärv.

Lisaks auhinnalistele kohtadele kutsuti parimad võistlejad täiendavatele õppesessioonidele ja valikvõistlustele, et esindada Eestit Balti informaatikaolümpiaadil, Euroopa tüdrukute informaatikaolümpiaadil, Euroopa juunioride olümpiaadil, ülemaailmsel informaatikaolümpiaadil ja esmakordselt toimuval rahvusvahelisel tehisintellekti olümpiaadil.

Palju õnne!

Rohkem infot TÜ Teaduskooli kodulehel.

Foto: Andreas Eerik /TÜ Teaduskool