Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavooru tulemused (põhikool)

ainevõistlused

Matemaatikaolümpiaadi Tallinna piirkonnavoor 7.-12. klasside õpilastele toimus 31. jaanuaril 2024. Tallinna Reaalkoolist osales 118 õpilast. Gümnaasiumiõpilaste töid hindab veel Eesti
Matemaatikaolümpiaadi üleriigiline žürii. Parimad põhikooli klasside reaalikad ainevõistlusel olid:

• 7. klass – Henri Mugur (I-II koht), Kim Komtšatnikov (III koht), Lucas Lehtpuu (5. koht), Toomas Teras (6.-7. koht), Miriam Paesüld (8. koht), Tim Ringo Mölder ja Roland Virves (9.-11.
    koht)
  • 8. klass – Martin Pukk (I koht), Artem Tolmachev (7. kl, III koht), Meinhard Nurk (4.-5. koht), Grete Johanna Korb (6.-7. koht), Ako Monticelli (8. koht), Miia Saar ja Kris Aerton Kotli
    (9.-10. koht)
  • 9. klass – Jasper Vähk (I koht), Akira Kivi (II koht), Artur Rass (III-IV koht), Kaaren Cornelius Sinijärv (5. koht), Triinu Valdvee, Eero Elbrecht, Tau Sebastian Mölder ja Artur Pinding (8. kl) (6.-10. koht)

Õnnitleme! Aitäh kõigile matemaatikaõpetajatele.
Täpsem info siit.