2023. aasta lahtiste võistluste tulemused

ainevõistlused

Lahtised võistlused on olümpiaadi tasemel ainevõistlused, mis võimaldavad noortel, oma ainealaseid oskusi näidata. Lahtised võistlused toimuvad järgmistes ainetes: astronoomia, füüsika, informaatika, keemia ja matemaatika.

Matemaatika

09. detsembril toimus matemaatika talvine lahtine võistlus, kus nooremas vanuserühmas (kuni 10. klass) saavutas esikoha Jasper Vähk (õpetaja Helen Kaasik) ning II koha Ralf Maapalu 9. klassist (õpetaja Liivi Kõss).

Talvise võistluse materjalid ja lõplikud tulemused on üleval teaduskooli kodulehel.

Sügisene matemaatika lahtine võistlus toimus 23. septembril. Nooremas vanuserühmas (kuni 10. klass) saavutas esikoha Ralf Maapalu 9. klassist (õpetaja Liivi Kõss) ja vanemas rühmas Vahur Paist 12. klassist (õpetaja Andres Talts).

Sügisese võistluse materjalid ja lõplikud tulemused on üleval teaduskooli kodulehel.

Informaatika

Informaatika lahtine võistlus toimus 9.-15. oktoobrini. Võistlusel saavutas Arthur Harri Jaakko Antila 2. koha, Karl Erich Kaugeranna 3. koha, Karlis Suvi 4. koha Oskar Märtin 5. koha.

Lahtise võistluse ülesanded ja tulemused teaduskooli kodulehel.

Keemia

Keemia lahtine võistlus toimus 30. septembril. Võistlusel saavutas nooremas vanuserühmas 5. koha Joel Rehe (õpetaja Martin Saar) ja vanemas vanuserühmas jagasid esikohta 12. klassi õpilased Karl Johann Külv ja Lisette-Liis Loorits (mõlemal õpetaja Martin Saar), 4. koha saavutas 11. klassi õpilane Karlis Suvi (õpetaja Andrus Kangro) ja 5. koha Arthur Harri Jaakko Antila 12. klassist (õpetaja Martin Saar).

Lahtise võistluse ülesanded ja tulemused teaduskooli kodulehel.

Õnnitleme!