Reaali staadioni viimane jalgpallilahing

sport

3. juunil toimus Reaali staadionil viimane jalgpallilahing. Jalgpall on Reaalis alati olnud au sees nii ainetundides kui ka vahetundides. Täna koguneti kooli staadionile, et pidada viimane vägev jalgpallimäng vilistlaste ja gümnaasiumi noormeeste vahel. Avapoolaeg lõppes 2:2 ja mängu võitsid vilistlased 11:4. Mängu toetasid omapoolsete etteastetega Reaalkooli võimlemise tüdrukud, kes tagasid pääsme ka suvisele noorte laulu- ja tantsupeole.

Vilistlased: Markus Somp 130.a, Armin Pärn 137.b, Karl Mihkel Pohga 133.c, Karl Mööl 126.c, Markus Mikko 133.a, Mihkel Kruusi 132.a, Oliver Rass 134.c, Rasmus Aasmäe 135.a, Siim Laasik 134.b

Gümnaasiumi koondis: Georg Mattias Lagus, Marten Henrik Kelement, Sten Lindström, Mark Mälksoo, Roland Luht, Sander Metsa, Karl Erik Lehtma, Georg Maksimovski, Kaur Erik Suurorg, Mattias Tempel, Oskar Pukk

Täname kogu kooli peret! Samuti suur tänu toetajatele ja abilistele: AS Jalajälg, Anti Kalle!
Pum-Tsiga-Pum