Head tulemused mõttesportlastelt

sport

21. aprillil toimusid Paul Kerese nimelises Malemajas Talllinna XLI  koolinoorte spordimängude meistrivõistlused võistkondlikus males. Meie koolist osalenud 1. võistkond koosseisus Kristiina Liiv, Tuuli Pikkmets, Maria Helena Rüdiger, Ardi Raag ja Tuudur Jakob Padari tulid Tallinna koolinoorte meistriks ning tubli 4. koha saavutas teine võistkond koosseisus Hanna Värton, Mirell Sokolov, Emma Viktoria Rüdiger, Christopher Hein, Ralf Maapalu ja Lennart Reintam.

Eelnevalt toimunud Tallinna XLI koolinoorte spordimängude meistrivõistlustel gomokus tuli  põhikooli poiste arvestuses  Tallinna koolinoorte meistriks Oskar Treffner ja põhikooli tüdrukute arvestuses saavutas 3. koha Ell Juhani. Gümnaasiumi noormeeste arvestuses tuli Tallinna koolinoorte meistriks Markus Ikla ja 2. koha saavutas Ardi Raag.

Palju õnne võitjatele!

Foto: Margit Brokko