Keemia olümpiaadi lõppvooru tulemused

ainevõistlused

Keemiaolümpiaadi lõppvoor 9.-12. klasside õpilastele toimus 17.-18. märtsil 2023.
Tallinna Reaalkoolist osales 34 keemiahuvilist noort ning pühendunud ja usin lahendamine tõi hulgaliselt häid tulemusi ja õnnestunud lahenduskäike. Tugevaimate sooritustega reaalikad keemiaolümpiaadi lõppvoorus olid:

• 9. klass – Aaron Rändla (14. koht)
  • 10. klass – Karlis Suvi (I koht ja kulddiplom), Mihkel Rannut (V koht) ja Andre Viitamees (14. koht)
  • 11. klass – Liisa Pata (I koht ja kulddiplom), Elisabeth Vallner (III ja pronksdiplom), Hendrik Veltri (4. koht), Lisette-Liis Loorits (6. koht), Vahur Paist (8. koht), Ulla Inger Veri (10. koht), Arthur Harri Jaakko Antila (11.-12. koht), Tobias Palm (11.-12. koht), Siim Ilison (13.-14. koht) ja Anna Säkki (13.-14. koht)
  • 12. klass – Sander Simson (II koht ja hõbediplom), Karl Johann Külv (IV koht), Karl-Andres Parts (6. koht) ja Henri Peterson (11. koht)

Õnnitleme! Aitäh juhendajatele Martin Saarele ja Andrus Kangrole. Täpsem info siit.