Füüsikaolümpiaadi Tallinna koolivoor 2022/2023

ainevõistlused

16. jaanuaril toimus füüsikaolümpiaadi Tallinna koolivoor. Koolivooru tippsaavutused:

• 8. klass – I koht Eero Elbrecht, II-III koht Tau Sebastian Mölder ja Karl Johannes Talts.
  • 9. klass – I-II koht Lennart Nurk ja Jasper Tammes; III koht Toom Allikmäe.
  • 10. klass – I koht Rain Alar Laurimaa; II koht Mihkel Rannut; III-IV koht Kalev Mattias Raussi ja Andre Viitamees.
  • 11. klass – I koht Henrik Johan Kitt; II koht Liisa Pata ; III koht Allar-Joel Möldre.
  • 12. klass – I koht Kert Kuusk; II koht Gregor Ludvig Kikas; III koht Ellen Roper.

Õnnitleme!

Kokku osales füüsikaolümpiaadi koolivoorus 196 Tallinna Reaalkooli õpilast. 10. veebruaril toimuvasse füüsikaolümpiaadi piirkonnavooru on kutsutud 101 Tallinna Reaalkooli õpilast. Hoiame neile pöialt! Piirkonnavooru edasipääsenute nimekiri on leitav Tallinna Haridusameti kodulehelt.
Piirkonnavooru registreerumise info.