Füüsikaolümpiaadi lõppvooru tulemused

ainevõistlused

9. aprillil 2022 toimus Eesti koolinoorte 69. füüsikaolümpiaadi lõppvoor. Parimad realistid olid:

• põhikooli (8.-9. klass) arvestuses: Mia Marleen Rahe (8. koht, III järk, 9. klasside arvestuses 7. koht), Andre Viitamees (13. koht, III järk, 9. klasside arvestuses 11. koht), Kaspar Annus (13. koht, III järk, 9. klasside arvestuses 11. koht), diplomid: Rain Alar Laurimaa, Liis Reinvee, Toom Allikmäe (8. klasside arvestuses 3. koht), Lennart Nurk (8. klasside arvestuses 4. koht). Jasper Vähk – žürii otsusel parim 7. klassi õpilane.
  • gümnaasiumi (10. – 12. klass) arvestuses: Marten Rannut (1. koht, I järk), Ralf Joosep Kask (3. koht, I järk), Marko Tsengov (4. koht, II järk), Peeter Aleksander Randla (7. koht, II järk), Kregor Ööbik (8. koht, III järk), Saskia Põldma (12. koht, III järk, 9. kl. õpilane), diplomid: Birgit Veldi, Gregor Ludvig Kikas, Henrik Johan Kitt, Karmen Laud, Kert Kuusk.

Õnnitleme! Täname õpetajaid-juhendajaid õpilaste ettevalmistamise eest ja kõiki osalejaid!

Rohkem infot siit.