Matemaatikaolümpiaadi lõppvooru tulemused

ainevõistlused

Juunikuus toimunud matemaatikaolümpiaadi lõppvoorus osales 94 õpilast üle Eesti. Teist aastat järjest toimus olümpiaad hajutatult – Tartu asemel lahendati ülesandeid suuremates keskustes üle Eesti.

• 9. klassi arvestuses saavutas II auhinna Karl-Ustav Kõlar ning III auhinna said Meriliis Täht, Liisa Pata, Mia Marleen Rahe (8. klass), Hans Robert Kannukene ja Ardi Raag;
  • 10. klassi arvestuses saavutasid III auhinna Patrick Mauer ja Henri Peterson;
  • 11. klassi arvestuses saavutasid II auhinna Ralf Joosep Kask, Marko Tsengov, Peeter Aleksander Randla. III auhinna said Mattias Siilbek ja Birgit Veldi;
  • 12. klassi arvestuses said Martin Rahe ja Ralf Joosep Kask (11. klass) I auhinna, Lee Ann Madissoon II auhinna ning Hannes Hirmat III auhinna.

Palju õnne õpilastele ja aitäh nende juhendajatele!

Rahvusvaheline matemaatikaolümpiaad toimub 14.–24. juulini veebis. Tallinna Reaalkoolist kuuluvad Eestit esindava kuueliikmelise võistkonna koosseisu Martin Rahe, Ralf Joosep Kask ja Marko Tsengov.

Täpsemalt: Lõppvoor võttis kokku Eesti matemaatikaolümpiaadi hooaja