Koolivormi tellimise tähtaeg on 21. juuni

partnerid

Koolivormi ja teiste e-poes müüdavate kaupade tellimise tähtaeg 2021. aastal on 21. juuni. Hiljem tehtud tellimuste puhul ei saa 100% garanteerida, et saate oma tellimuse kätte enne kooli algust.

Tellimuste vormistamine käib läbi e-poe koolipood.ee
Sealt leiate kõik vajalikud riided ning õpetajate poolt soovitatud kirjatarbeid.
Tuletame meelde, et kilekaante komplektid ja nimekleepsud on müügil ainult suveperioodil ja neid on saada piiratud koguses.

Suveperioodil tehtud tellimused toimetatakse ainult Itella SmartPosti pakiautomaadi vahendusel Teile sobivaimasse pakiautomaati.

Enne tellimuse tähtaega (21. juuni) teostatud tellimused toimetatakse pakiautomaati hiljemalt 16. august.

Kui Te soovite suveperioodil tellitud kaupa ümber vahetada, siis on seda võimalik teha vahetuspäeval.
Vahetuspäev toimub augustis, täpne kuupäev ja info ilmub hiljemalt 02.08.2021 koolipood.ee lehele kättesaamise lingi alla.

Täiendavate küsimuste korral võtke ühendust.

E-R kell 10.00-16.00
Kontakt tel: +372 60 32 006