Kirjandusviktoriini (R)ajunoor tulemused

konkursid

Parimad gümnaasiumi kirjandustundjad õpivad Tallinna Reaalkoolis! Terve õppeaasta jooksul viies voorus toimunud vabariiklik noorte kirjandusviktoriin (R)AJUNOOR, mida korraldab Tallinna Keskraamatukogu, jõudis 13. mail 2021 finaallahingus võiduka lõpuni. Kokku osales võistlusel 32 võistkonda erinevatest Tallinna koolidest. Ja Reaalkoolil on taas põhjust rõõmustada, sest noored näitasid suurepäraseid kirjandusteadmisi, mis viis meie kooli õpilastest koosnevad võistkonnad lõpuks võiduka lahenduseni:

• I koht – võistkond TIIM STIIV – Brigitta Ambur (11. kl), Maarja-Liis Engel (11. kl), Natali Mutli (11. kl)
  • III koht – võistkond Carpe Noctem – Rhea Kõivutalu (12. kl), Lee Ann Madissoon (12. kl), Heleliis Padar (12. kl)

Palju õnne suurepärastele kirjandustundjatele!