Geograafiaolümpiaadi lõppvooru tulemused

ainevõistlused

Reedel, 7. mail toimus virtuaalne geograafiaolümpiaad lõppvoor, millest võttis osa 196 õpilast.

Olümpiaadi ülesannete keskpunktis oli seekord Ida-Virumaa. Olümpistid kasutasid vastuste leidmiseks Maa-ameti geoportaali ja Google mapsi andmeid. Interneti materjalide ja etteantud digrammide, fotode ja kaartide põhjal pidi koostama sisukaid analüüse. 9. kl õpilased koostasid paberil Sillamäe ruumilise arengu kaardi, gümnasistid planeerisid tulevikulinna.

Suure pingutuse tegid kõik reaalikad!

7. klassi edukamad olid Oskar Lemendik (12. koht) ja Mariann Koik (13. koht).

8. klassis saavutas II järgu Katarina Jaska, III järgu Ingrid Hints ja Rain Alar Laurimaa, 10. koha – Dominik Lukas Pullissaar, 11. koha Mikk Sameli.

9. klassis saavutas I järgu Liisa Pata, II järgu Ulla Inger Veri ja Tobias Palm, III järgu Frederik Pärlin.

Gümnaasiumi astmes saavutas II järgu Martin Rahe, III järgu Endrik Einberg, 11. koha Gregor Ludvig Kikas.

Õpilasi juhendasid geograafiaõpetajad Kristiina Joon ja Piret Karu

Palju õnne kõigile!