Kõrgeima hinnanguga töö GLOBE konkursilt

konkursid

GLOBE (Global Learning and Observations to Benefit the Environment) on ülemaailmne üldhariduskoolide õpilastele mõeldud uurimuslikku õpet ja praktilisi tegevusi pakkuv keskkonnasuunitlusega haridus- ja teadusprogramm. Tallinna Reaalkooli õpilased ja õpetajad on alates 1998. a osalenud GLOBE programmi mõõtmises, ekspeditsioonidel, konverentsidel ja uurimistööde konkurssidel.

Selleaastase GLOBE ülemaailmse uurimisprojektide konkursile (GLOBE IVSS 2021) esitati Eestist 8 ekspeditsiooniraportit, neist nelja tööd hinnati kõrgeima hinnanguga 4 tärni ja kolm tööd said hinnanguks 3 tärni.

Tallinna Reaalkooli 12. klassi õpilase Julia Pärna töö „Kalakasvatuse heitvee puhastamiseks sobivate vetikaliikide valik“ saavutas 4 tärni. Julia töö ja video on leitavad siin.

Palju õnne autorile ja juhendajatele!

Edastas geograafiaõpetaja Piret Karu