Osale Reaali Ramm 2021 võistlusel

traditsioonilised üritused

22Tere, suured ja väikesed Reaalkooli õpilased!

Reaalkooli lurichlik spordikollektiiv, kehalise kasvatuse õpetajad ja koolipere kutsuvad Teid ühiselt osa võtma 22. aprillil Georg Lurichi 145. sünniaastapäeval toimuvast üritusest Reaali Ramm 2021, mis sel aastal toimub virtuaalselt ja ootame osalema kõiki Reaalkooli õpilasi. Toetame ühiselt Eesti maadlust ja peame meeles meie kooli sümbolit Georg Lurichit!

Päeva moto: tee midagi lurichlikku ja saada 10-20 sekundit pikk videoklipp kooli e-posti aadressilt meie poolt jagatud drive kausta! Teie videodest valmib Reaali Ramm 2021 lurichlik ühisvideo ja nii tähistame väärikalt elujaatavat, spordimehelikku käitumist ning väärtustame tervislikke eluviise. Terves kehas terve vaim!

Mõned näited lurichlikest harjutustest:

• tõuka, rebi sangpommi;
  • tee Lurichi silda;
  • jõuharjutusi kangil;
  • lurichlikku hommikuvõimlemist ja hommikujooksu;
  • lõuatõmbeid, pole vahet mis hoidega ja kas jõnksuga või ilma;
  • tee kätekõverdusi;
  • harjutusi palkidega;
  • vea autot, kandi rehvi;
  • tõsta kive;
  • suru, rebi, tõuka kangi;
  • maadle;
  • suru kätt;
  • tõsta pereliige kätele…

Video saatmisaeg: video peab olema laetud kooli drive kausta hiljemalt pühapäeval, 25. aprillil.

Soovin kogu Reaali perele mõnusat lurichlikku nädalat. Elage tervislikult, magage, puhake, toituge tervislikult ja leidke üles oma nõrgad kohad ning MAADELGE nendega!

Pum-tšiga-pum!

Vaata ka: kehalise kasvatuse õpetaja Rait Eslon kutsub Reaali Ramm 2021 võistlusel osalema siin.