Geograafiaolümpiaadi piirkonnavooru tulemused

ainevõistlused

9. veebruaril toimus geograafiaolümpiaadi Tallinna piirkonnavoor, millest võttis osa 114 Reaalkooli õpilast.

Parimad reaalikad ainevõistlusel olid:

7. klass – I koht Oliver Parik, 7. koht Toom Allikmäe, 8.-9. koht Mariann Koik.

8. klass – I koht Katarina Jaska, II koht Mia Marleen Rahe, III koht Rain Alar Laurimaa, 4. koht Sigrid Anton, 7.-8. koht Mia Mai Laisaar, 9.−10. koht Dominik Lukas Pullisaar ja Kalev Mattias Raussi.

9. klass – I koht Tobias Palm, II koht Frederik Pärlin, III koht Mia Brit Gavrilin, 4.koht Liisa Pata , 5. koht Markus Maripuu, 8.-11. koht Ulla Inger Veri, Karl Joosep Onoper ja Märten Erik Loor.

10. klass – II koht Kelli Puhm, 4. koht Endrik Einberg, 5.-6. koht Gregor Ludvig Kikas.

11. klass – I koht Gerdo Germann, II koht Ants Kärner, III koht Marta Tõnisalu, 4. koht Linda Marie Zimmer, 5. koht Kristofer Rajasalu.

12. klass – I koht Martin Rahe (III koht), see gümnaasiumi arvestuses parim töö.

Õnnitleme! Aitäh juhendajatele Kristiina Joonele ja Piret Karule.

Tulemused täpsemalt https://olympiaadid.haridus.ee/?objID=18348