Bioloogiaolümpiaadi piirkonnavooru tulemused

ainevõistlused

30. jaanuaril toimus bioloogiaolümpiaadi Tallinna piirkonnavoor.

Kokku kutsuti piirkonnavooru 48 Tallinna Reaalkooli 6.-9. klassi õpilast ehk 32% kogu Tallinna piirkonna õpilastest. Põhikooli osas olid väga edukad meie õpilased:

• 6. klass: 8. koht Paula Arula, 10. koht Iris Hints;
  • 7. klass: I koht Ingmar Hunt, 4. koht Helena Kotka, 7. koht Oliver Parik;
  • 8. klass I koht Mia Marleen Rahe, 4. Chrisette Bramanis, 7. Ingrid Hints, 8. Liis Reinvee
  • 9. klass: I koht Liisa Pata, 4. koht Birgit Reintam, 5. koht Allar-Joel Möldre, 6. Marta Novikova, 7. Elli Eving, 8. Ulla-Inger Veri, 9. Ardi Raag, 10. koht Tuule Lintrop.

Koolivooru tulemuste põhjal oli gümnaasiumi osas kutsutud osalema 33 Tallinna Reaalkooli õpilast, kes kõik näitasid oma häid või lausa suurepäraseid bioloogiateadmisi. Parimad tulemused oli:

• 10. klass: I koht – Eke Tooming, II koht – Claudia Olev, III koht – Märt Rikken, 4. -7. koht – Ellen Roper ja Sander Ümarik ning Marianne Mendel jagab teistega 10.–12. kohta;
  • 11. klass: I koht – Ants Kärner, II koht – Adeele Must, III. – 7. koht – Doris Nurk ja Mihkel Jakobson, 8. koht – Eliise Veltri;
  • 12. klass: I koht – Sofia Marlene Haug, II koht – Martin Rahe, III koht – Hanna Triinu Järvine, 4.- 5. koht – Kaur Reidma, 6. koht – Elina Karlson, 7. koht – Argo Merilo

Edukaid järgmisi esinemisi bioloogiateadustes!

Täname juhendajaid: Kristiina Joon, Erkki Otsman, Tiina Talvi, Kersti Veskimets.