Keemiaolümpiaadi piirkonnavooru tulemused

ainevõistlused

Keemiaolümpiaadi Tallinna piirkonnavoor 8.-12. klasside õpilastele toimus 23. jaanuaril 2021 üheksas koolis üle Tallinna. Sel korral hindas tööd Eesti Keemiaolümpiaadi üleriigiline žürii.

Parimad reaalikad ainevõistlusel olid:

8. klass – Jakob Matthias Lindma (II koht), Katarina Jaska (6. koht), Mia Marleen Rahe (8.−10. koht).

9. klass – Liisa Pata (II koht), Tobias Palm (III koht), Ulla Inger Veri (4. koht), Ardi Raag (5. koht), Ketlin Murro ja Karl-Ustav Kõlar (6.−8. koht), Georg Markus Somelar (9. koht).

10. klass – Karl Johann Külv (II koht), Karl-Andres Parts (III koht), Gregor Ludvig Kikas (7. koht), Claudia Olev (8. koht), Henri Peterson (9. koht), Eke Tooming (10. koht).

11. klass – Ants Kärner (I koht), Siim Tiivel (II koht), Marko Tsengov (III koht), Armin Pärn (4. koht), Birgit Veldi (6. koht), Ralf Joosep Kask (7. koht), Mattias Moor (9. koht), Andreas Põšnograjev (10. koht).

12. klass – Kertu Birgit Anton (II koht), Martin Rahe (III koht), Argo Merilo (4. koht), Sofia Marlene Haug (6. koht), Kaur Reidma (7. koht), Markus Randma (8. koht), Rico-Andreas Lepp (9. koht).

Õnnitleme! Aitäh juhendajatele Andrus Kangrole ja Martin Saarele.

Eesti keemiaolümpiaadi lõppvooru on kutsutud 48 Tallinna Reaalkooli õpilast: 9. klassis 18 õpilast; 10. klassis 8 õpilast; 11. klassis 9 õpilast ja 12. klassis 13 õpilast. Huvipäevale on kutsutud 6 Tallinna Reaalkooli õpilast.
Täpsem info: https://olympiaadid.haridus.ee/?objID=18363