Jõuluootuses…

koolielu

Hea koolipere!

Ja hakkabki meie ühine aasta liikuma lõpu suunas. Vist võib julgelt öelda: “Sellist aastat ei oleks küll osanud uneski näha!”
Elu esitab meile aeg-ajalt väljakutseid, mis võivad segi paisata meie ideaalid ja kavad, kuid kindlasti saab ellu viia ühiselt parima antud võimaluse piires.
Olgu meil tarkust möödunud aastast midagi kasulikku kaasa võtta ja uuel aastal uue hooga edasi minna.

Iga kild loeb!
Iga hea tegu on ka lihtsalt hea mõte!
Hea tegu on ka lihtsalt olemas olemine, teadmine sinu toest.
Tänan südamest ühise panustamise eest, et saaksime ikka öelda, et meil on täna kõige paremini õpetatud noor põlvkond. Suured tänud nii õppijatele kui õpetajatele ja lapsevanematele!

Kätte on jõudmas jõuluaeg – usu ja lootuse aeg. Aasta kõige pimedamal ajal peab usk andma meile lootust, et valgus võidab pimeduse.
Soovin teile usku headusesse, teise inimese ärakuulamise ja mõistmise tahet. Vaikuses ja rahus on hea mõtiskleda, eriti aga jõuluvaikuses ja jõulurahus.

Kaunist jõuluaega teile kõigile!
Ole hoitud ja terve!

Head veebikontserdi nautimist! https://youtu.be/GosJu-RlHls