Tublid leiutajad Reaalkoolist!

konkursid

Detsembri alguses kuulutas haridus- ja teadusminister Jaak Aab välja 2020 aasta õpilasleiutajate riikliku konkursi parimad tööd. Selle aasta konkursil osales lausa 728 noort leiutajat ning Reaalkoolil on taas põhjust uhkust tunda – tunnustatud said lausa 4 reaalikat ja kaks õpetajat!

I kooliastme arvestuses said III preemia Frank Treu (2. klass) tööga „Anduriga rattapidur“ ning Mattias Osman (2. klass) tööga „Trompeti süljepaak“.

II kooliastme arvestuses pälvis II preemia Valter Erik Kundla (4. klass) oma tööga „Ookeaniplastist kergmaja“.

Tunnustatud said ka õpilaste juhendajad õpetajad Kati Kurim ning Aili Hõbejärv.

Lisaks sai Maanteeameti eripreemia Tim Ringo Mölder (4. klass) oma leiutise „CO2 koguja“ eest.

Ka Frank Treu, Mattias Osman ning Valter Erik Kundla said lisaks Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi, Lottemaa Teemapargi ning ajakirja „Minu Maailm“ eripreemiad.

Palju õnne, Reaalkool on teie üle väga uhke!

Kaie Matt (õppealajuhataja)