Bioloogiaolümpiaadi lõppvoor gümnaasiumiklassidele

ainevõistlused

9. ja 10. märtsil toimus Tartus Eesti bioloogiaolümpiaadi lõppvoor gümnaasiumiklassidele. Meie koolist osales 15 õpilast, kes kõik esinesid hästi, jagunedes esimese 32 hulka.

Eriti tublid olid 10. klassi õpilased Martin Rahe – I koht (üldarvestuses III koht), Sofia Marlene Haug – II koht (üldarvestuses 4. koht), Anna Pauliina Rumm – III koht (üldarvestuses 9. koht), Hanna Triinu Järvine – 4. koht ja Kaur Reidma – 5. koht.
11. klasside parimad olid Paul Mark Tammiste – 5. koht, Liisa Mai Ümarik – 7. koht.
12. klasside arvestuses Andreas Must – II koht (üldarvestuses 7. koht), Carmen Sandra Kuusk – III koht (teooriavooru tulemustes I koht), Jan Erik Alliksaar – 6. koht, Airon Oravas – 7. koht, Robin Haljak – 8. koht ja Elize Ambulte – 10. koht.
Eriline kiitus Mihkel Jakobsonile, kes 9. klassi õpilasena võistles gümnaasiumiõpilastega ja saavutas üldarvestuses tubli 31. koha.

Kaheteistkümnele parimale õpilasele anti sponsorauhinnad ja nimetati 30. rahvusvahelise bioloogiaolümpiaadi kandidaatideks, kelle seas on Reaalkoolist Martin Rahe, Sofia Marlene Haug, Andreas Must, Anna Pauliina Rumm ja Carmen Sandra Kuusk.

Õnnitleme!