Koolinoorte suusatamise meistrivõistlused

sport

6.-7. märtsil toimusid Nõmme Spordikeskuse radadel koolinoorte suusatamise meistrivõistlused. Reaalikad osalesid kõikides vanuseklassides!

Esimese võistluspäeva individuaaltulemuste koondarvestus andis järgmise tulemuse:

• põhikooli tüdrukud 9. koht (Anna-Maria Tammik, Katriin Kalle, Saskia Põldma, Grete Saue, Karoliina Liiv);
  • põhikooli noormehed 6. koht (Erko Elbrecht, Konrad Kudeviita, Oskar Pukk, Martin Tikerpäe, Klaus Klettenberg);
  • gümnaasiumi tüdrukud 2. koht (Kristin Tropp, Maria Pernits, Annika Õunapuu, Sofia Marlene Haug, Liisbet Saar)
  • gümnaasiumi noormehed 4. koht (Kaspar Päärson, Joosep Näks, Sander Valt, Jakob Haud).

Teisel võistluspäeval esindasid Reaalkooli teatesuusatamises iga vanuseastme kolm kiireimat reaalikat. Teatesuusatamine 3×1,4km:

• põhikooli tüdrukud 11. koht (Anna-Maria Tammik, Katriin Kalle, Grete Saue);
  • põhikooli poisid 7. koht (Erko Elbrecht, Konrad Kudeviita, Klaus Klettenberg);
  • gümnaasiumi tüdrukud 2. koht (Kristin Tropp, Anette Joandi, Liisbet Saar);
  • gümnaasiumi noormehed 5. koht (Kaspar Päärson, Joosep Näks, Sander Valt).

Õnnitleme talisportlasi!

Rait Eslon (Tallinna Reaalkooli kehalise kasvatuse õpetaja)