Reaalkooli õpilased konkursil “Pole tugevamat maagiat kui sõnamaagia”

konkursid

Lasnamäe Vene Gümnaasiumis toimus 15.02. 2019. a IX kunsti- ja kirjanduslik konkurss “Pole tugevamat maagiat kui sõnamaagia”(«Нет магии сильнее, чем магия слов…»), mis oli pühendatud Ivan Krõlovile. Sellel aastal tähistatakse 250. aastat tema sünnist. Õpilased esitasid valme, näidendeid, osalesid viktoriinis, mis oli seotud luuletaja eluloo ja loominguga, joonistasid pilte valmide kohta.

Reaalkooli esindasid neli õpilast: Emili Kriisa, Loona Marie Pruuli, Mathias Tempel ja Tristan Šaraškin, kes esitasid valme. Valmide lugemises osales 34 osavõtjat. Emili Kriisa osales valmiga “Lilled” («Цветы») ja autasustati nominatsioonis “Kõne ilmekus” diplomiga ja Ivan Krõlovi valmide raamatuga. Reaalkoolile anti tänukiri ja kingiti Krõlovi valmide raamat. Konkurss andis õpilastele võimaluse arendada oma kõnet ja esinemisvõimeid, andis julguse esineda suure auditooriumi ees. Õpilasi valmistas ette ja juhendas õpetaja Niina Karamkova.

Niina Karamkova (Tallinna Reaalkooli vene keele õpetaja)