Reaali õpetaja 2018

aitäh

Tallinna Reaalkooli ja Tallinna Kesklinna Põhikooli õpetajatele ametialase enesetäiendamise võimaluse loomiseks ja/või loomingulise või teadusliku tegevuse soodustamiseks kuulutab Tallinna Reaalkooli Hoolekande Seltsi välja konkursi Reaali Õpetaja 2018 stipendiumitele.

Konkursi ellukutsuja ja sihtfinantseerijaks on 107. lennu vilistlane Margus Kangro.

Korraldus:

• Reaali Õpetaja 2018″ stipendiumi konkursile kandidaatide seadmise õigus on Reaalkooli vilistlastel, õpetajatel ja muul personalil, õpilastel ja lastevanematel.
  • Stipendiumi saaja (saajad) määrab Seltsi juhatus.

Üldised raamnõuded ülesseatavatele kandidaatidele:

• Stipendiumi kandidaadiks on õpetaja, kelle töötulemused (sealhulgas õpilaste hinnang) on olnud silmapaistvad jooksval õppeaastal ja ka pikema perioodi vältel.
  • Stipendiumi kandidaat on üldjuhul töötanud Tallinna Reaalkoolis täiskohaga vähemalt 10 aastat, eelistatult üle 15 aasta. Nimetatust väiksemat tööstaaži korvab saavutuste erakordsus.
  • Stipendiumi kandidaat on üldjuhul andnud oma panuse kooliellu ka klassijuhatajana; puudujääki selles osas korvab saavutuste erakordsus.

Kandidaatide seadmise avaldused esitada 31. maiks aadressile Tallinn, Estonia pst 6 või elektrooniliselt aadressile .