II koht 5. kl õpioskuste talgutel

ainevõistlused

Nädalavahetusel toimus Tartu Kesklinna Koolis õpioskuste talgupäev, kus osales ligi sada 5. kl õpilast 19 Eesti koolist. Võistlejatel tuli meeskonnana lahendada kompleksülesanne, mis tänavu keskendus astronoomiale. Sai arvutada tähe massi, voltida tähevarju, otsida reeglit selle kohta, millal kirjutada päike suure, millal väikese tähega; sai käepärastest vahenditest satelliiti meisterdada, epoksiidvaigu ning UV-lambiga katseid teha ja palju-palju muud. Oli tõeliselt äge uusi avastusi ja õppimisrõõmu täis päev.

Õnnitleme meie kooli võistkonda koosseisus Ingeborg Kivisaar, Oskar Pihl, Adeele Randver, Loore Saar ja Elsbet Steinberg, kes saavutas tihedas konkurentsis II koha! Tiimi juhendas õp Reet Varik.

Rohkem infot siit.