Reaalkooli õpilased hiilgasid rahvusvahelisel võistlusel matemaatikas

ainevõistlused

19. aprillil 2024 toimus rahvusvaheline matemaatikavõistlus Náboj, kus osalejatel tuli võistkondlikult lahendada võimalikult palju loomingulisust, leidlikkust ja koostööoskust nõudvaid ülesandeid. Tallinna Reaalkooli võistkondadel läks suurepäraselt, nooremas vanusegrupis tuli põhikooli võistkond rahvusvahelises konkurentsis erakordselt kõrgele 7. kohale (Eestis 1. koht) ning 12. klassi võistkond saavutas rahvusvaheliselt suurepärase 69. koha (Eestis 2. koht).

Põhikooli võistkonda kuulusid Jasper Vähk (9. kl), Ralf Maapalu (9. kl), Tau Sebastian Mölder (9. kl), Artur Rass (9. kl), Hendrik Jaska (8. kl), gümnaasiumi võistkond Vahur Paist (12. kl), Meriliis Täht (12. kl), Kaspar Kubu (12. kl), Liisa Pata (12. kl), Ardi Raag (12. kl).

Vaata pikemat lugu ja tulemusi Teaduskooli koduleheküljelt.

Õnnitleme!

Foto: Maris Velström