Mõttespordi olümpiaadi tulemused

konkursid

Kaheteistkümnes mõttespordi olümpiaadi hooaeg on selleks korraks lõppenud. Võistlusel osales sellel aastal 1183 õpilast 85-st koolist.

Mõttespordi olümpiaadil toimuvad turniirid viiel alal: vene kabe, male, gomoku, sudokute lahendamine ja ristsõnade lahendamine. Õppeaasta jooksul toimub 4 etappi ning arvestus toimub kolmes erinevas vanusegrupis: algkool (1.-4. klass), põhikool (5-9. klass) ning gümnaasium (10.-12. klass).

Mõttespordi olümpiaadi tulemused

• Algkooli koondarvestuses saavutas kolmanda koha Frederik Kaldoja. Ristsõnade saavutas esikoha Rannar Mälk, teise koha sai Holger Jakob Kundla. Sudokude lahendamises tuli kolmandaks Tõnis Kaasik. Koolide arvestuses võitis Tallinna Reaalkool.
  • Põhikooli arvestuses saavutas teise koha Henri Mugur. Ristsõnade lahendamises võitis koondarvestuses teise koha Elsbet Steinberg. Kaspar Teede saavutas kolmanda koha sudokude ja ristsõnade lahendamises. Koolide arvestuses võitis taaskord Tallinna Reaalkool.
  • Gümnaasiumi arvestuses saavutas teise koha Oskar Treffner, kes saavutas esikoha sudokude ja ristsõnade lahendamises ning teise koha gomokude lahendamises. Markus Ikla saavutas esikoha gomokude lahendamises.

Õnnitleme parimaid ning täname kõiki osalemast!