Koolilõpulaat 1. juunil

koolielu

aeg: 1. juuni 12.00 – 15.00
koht: Tallinna Reaalkoolis

On aeg lüüa lahti oma kalendrid ja ära markeerida 1. juuni, sest koolilõpulaat tuleb taas! Laada kassa avatakse kell 12 ja ostelda on võimalik kella 15ni.

Laadal saab veeta muhedalt aega vanade ja uute tuttavate seltsis ning soetada endale head ja paremat hamba alla. Samuti on avatud tervisetelk ja toimub igaaastane koolivormitäika. Oksjonilt on võimalik endale kaubelda õpetajate välja pandud hindamatut kraami ning toimub ka palju muud!

Laadale kaasa aitama on oodatud õpilased igast kooliastmest, vanemad, õpetajad ja ka vilistlased. Kui leiad endas peidetud kokatalendi või soovid läbi viia mõnd põnevat ja meeleolukat töötuba, siis anna endast märku !

Reaalkooli fuajeesse on jõudnud kogumiskastid koolivormitäika ja raamatumüügi jaoks. Oodatud on igasugune viisakas korras koolivorm ja raamatud, mida kodused ei loe 🙂

Laata on võimalik sihtotstarbeliselt toetada ka annetusega, tehes ülekande Tallinna Reaalkooli Hoolekande Seltsi kontole: EE281010052031001003, märksõnaks Laada annetus.

Laadal näeme!