Füüsikaolümpiaadi lõppvooru tulemused

ainevõistlused

6.-7. aprillil toimus Tartus Eesti füüsikaolümpiaadi lõppvoor, kus osales kokku 52 parimat ainetundjat põhikooli arvestuses ja 69 osalejat gümnaasiumi arvestuses. Tallinna Reaalkooli õpilased saavutasid suurepäraseid tulemusi nii põhikooli kui gümnaasiumi arvestuses.

Põhikooli arvestuses saavutas üldvõidu ja kuldmedali Jasper Vähk (9. klass). Hõbemedali pälvis Joosep Iljas (9. klass), pronksmedalid Triinu Valdvee, Artur Rass, Eero Elbrecht ja Kaaren Cornelius Sinijärv (kõik 9. klass), diplomid Joel Rehe (9. klass), Martin Pukk (8. klass), Artur Pinding (8. klass), Ralf Maapalu (9. klass) ja Tau Sebastian Mölder (9. klass).

Gümnaasiumi arvestuses saavutas üldvõidu ja kuldmedali Saskia Põldmaa (11. klass). Hõbemedali pälvis Mihkel Rannut (11. klass), pronksmedali Jasper Vähk (9. klass), diplomid Toom Allikmäe (10. klass) ja Henrik Kitt (12. klass).

Palju õnne kõigile osalejatele ja juhendajatele! Teaduskooli vastavat uudist koos fotode ja kõigi tulemustega vaata siit.

Foto: Oleg Košik/TÜ Teaduskool