Gümnaasiumiastme bioloogiaolümpiaadi lõppvooru tulemused

ainevõistlused

Gümnaasiumiastme bioloogiaolümpiaadi lõppvoor toimus Tartus 9.–10. märtsil. Meie koolist oli kutsutud 14 õpilast ja nad esinesid väärikalt. Parimad tulemused:
Summaarsed tulemused klassiti

• 10. klass Naming Chang – 5. koht
  • 11. klass Mia Marleen Rahe – 3. koht (pronksmedal), Rain Alar Laurimaa – 4. koht
  • 12. klass Liisa Pata – 3. koht (pronksmedal), Ingrid Mölder – 4. koht, Tuule Lintrop – 5. koht, Ulla Inger Veri – 8. koht, Elisabeth Vallner – 9. koht, Anni Jakobson – 10 koht.

Summaarsed tulemused (kogu gümnaasium ): Mia Marleen Rahe – 5. koht, Liisa Pata – 7. koht, Ingrid Mölder – 8. koht, Tuule Lintrop – 9. koht

Teooria parimad: Ulla Inger Veri – 4. koht, Mia Marleen Rahe – 6. koht, Tuule Lintrop – 7. koht, Anni Jakobson – 10. koht

Praktilistes töödes parimad: Ingrid Mölder – 3. koht, Liisa Pata – 4. koht, Mia Marleen Rahe – 7. koht, Elisabeth Vallner – 10. koht

Valikvõistlusele, et selgitada välja rahvusvahelise võistkonna meeskond, on kutsutud Mia Marleen Rahe, Ingrid Mölder, Tuule Lintrop ja varuliikmena Rain Alar Laurimaa.

Õnnitleme õpilasi ja täname juhendavaid õpetajaid: Tiina Talvi, Kersti Veskimets ja Anna katt.