Koolinoorte suusatamise meistrivõistlused Nõmmel

sport

6.- 7. märtsil toimusid Nõmme Spordikeskuse radadel koolinoorte suusatamise meistrivõistlused. Ilm oli päikseline ja rajameistrid olid suurepärase töö teinud, Reaalkool osales kõikides võistlusklassides. Parimad tulemused:

• individuaalselt tuli 2,8 km distantsil koolinoorte meistriks Kretel Kaljumäe;
  • teatesuusatamises 4×1,4 km suusatasid Reaalkooli põhikooli tüdrukud VI kohale, põhikooli poisid V kohale, gümnaasiumi tüdrukud tulid hõbedale ja noormehed said IV koha.

Täname kiiruslike ja vastupidavuslike võimete proovile paneku ja kooli väärika esindamise eest Ellen Kobin, Herta Rannu, Mia-Laurel Rohtoja, Liisi Vidder, Anna-Maria Tammik, Kretel Kaljumäe, Marie Kelder, Nora Miller, Andre Vanasaun, Erik Vanasaun, Tau Sebastian Mölder, Albert Kepp, Oskar Pukk, Oliver Grauen, Oskar Treffner, Kaur Kalle ja Karl Hendrik Kõiva.