Tallinna Reaalkooli arvutamisäpp – konkurss nime ja logo loomiseks. Konkursi tähtaeg on pikendatud

konkursid

Tallinna Reaalkool kuulutab oma õpilaste seas välja loovkonkursi, mille eesmärk on leida kooli arvutamisäpile haarav ja huvitav nimi ning pilkupüüdev logo.

Konkursi tingimused:
Konkursist saavad osa võtta kõik Tallinna Reaalkooli 1.-12. klasside õpilased. Võistlustööd – nime pakkumised ja/või logo lahendused ning lühikirjeldus koos autori kontaktandmetega tuleb esitada ankeedi kaudu. Konkursi võitja otsustab žürii. Mõlemas kategoorias autasustatakse kolme parima töö autoreid.

Võistlustööde esitamine:
Võistlustööna esitatav logo võib olla nii joonistatud kui ka digitaalselt disainitud. Võistlustööd esitatakse elektroonsel kujul. Visuaalsete töödega koos esitatakse võistlustöö kontseptsiooni selgitav tekst. Konkursile esitatud võistlustöö on loodud spetsiaalselt käesoleva konkursi jaoks, töö ei tohi olla varem kuskil avaldatud. Ühe autori poolt esitatud tööde arv ei ole piiratud.

Autoriõigused:
Äpi nime ja logo intellektuaalomandi õigused jäävad koolile. Autoriõigus jääb autori(te)le.

Konkursi tööd tuleb esitada hiljemalt 9. märtsiks, täites ankeedi.
Konkursi võitjad kuulutatakse välja matemaatilise konstandi pii (π) päeval 14.03.2024.

LISAINFO KONKURSI KOHTA: