Väga head tulemused “Salakeele” võistluselt

konkursid

6. detsembril 2023 toimus veebikeskkonnas viktoriinid.ee üleriigiline emakeelevõistlus “Salakeel”. Tegemist on 6.–9. klassi õpilastele mõeldud võistlusega, osalemine oli individuaalne. Õpilased said muu hulgas nuputada põnevaid sünonüüme või seda, kuidas inglasele eesti keele häälikuid õpetada.

9. klassi arvestuses osales võistlusel 403 õpilast erinevatest koolidest üle Eesti. Tallinna Reaalkooli 9. klassi õpilased näitasid suurepäraseid keelealaseid teadmisi:

• 1. koht Paula Arula
  • 2. koht Saskia Greta Tiivas
  • 2. koht Kaspar Teede
  • 7. koht Ethel Meier
  • 8. koht Sten Ove Mihelson
  • 9. koht Iiob Rajangu

8. kl arvestuses osales 316 õpilast. Tallinna Reaalkooli õpilane Inessa Väär sai 8. koha.

6. klassi arvestuses osales 300 õpilast. Tallinna Reaalkooli õpilane Grete Meier saavutas 9. koha.

Õpilasi juhendasid õp Reet Varik, õp Tiia Niggulis ja õp Kristi Koit. Õnnitleme!