Füüsika lahtiste tulemused

ainevõistlused

2. detsembril 2023 toimusid Eesti koolinoorte 34. füüsika lahtised võistlused. Meie õpilased näitasid väga kõrget taset nii nooremas kui vanemas vanuseklassis.

• 8. klassis sai Artur Pinding 2. koha, Martin Pukk 3. koha ja Ako Monticelli 9. koha.
  • 9. klassis sai Jasper Vähk 1. koha (ka noorema vanuserühma üldvõitja), Eero Elbrecht 3. koha, Triinu Valdvee 4. koha, Kaaren Cornelius Sinijärv 5. koha, Tau Sebastian Mölder 6. koha, Ralf Maapalu 7. koha, Joosep Iljas 8. koha ja Paula Arula 10. koha.
  • 10. klassis sai Toom Allikmäe 2. koha ja Alfred Aints 9. koha.
  • 11. klassis sai Saskia Põldmaa 1. koha (ka vanema vanuserühma üldvõitja), Mihkel Rannut 3. koha ja Rain Alar Laurimaa 10. koha.
  • 12. klassis sai Liisa Pata 4. koha, Siim Ilison 8. koha ja Lisette-Liis Loorits 10. koha.

Õnnitleme noori füüsikuid ja juhendajaid!

Foto: Toomas Reimann