Reaalkooli esindus noortefoorumil

koolielu

27. novembrist kuni 1. detsembrini osalesid Tallinna Reaalkooli 10. ja 11. klassi õpilased Emilie Ruus ja Andre Viitamees ning õpetaja Geili Kütt Prantsusmaal Normandias Le Havre’i linnas juba kümnendat korda toimunud noortefoorumil Normandy International Youth Leardership Summit (NIYLS). Üritusel osales 23 delegatsiooni 14 erinevast riigist. Foorum toimus koolis Institution Saint Joseph ning seda viisid läbi sealse kooli õpilased, kelle juures delegatsioonid majutusid.

Foorumi eesmärk oli leida lahendusi aktuaalsetele maailma puudutavatele ühiskondlikele probleemidele ja luua uusi rahvusvahelisi tutvusi. Nädala jooksul osaleti erinevaid ainetunde külastades kohaliku kooli õppetöös, tutvuti kohaliku piirkonnaga ning tutvustati oma kultuure.