Põhikooli õppekäigud 2022/2023 õppeaastal

koolielu

Projekt „Tallinna Reaalkooli põhikooli õppekäigud 2022/2023 õppeaastal“ jõudis lõpule.

KIK-i toetusel toimus 1.-9. klassidele kokku 21 õppekäiku, neist kaheksa programmi olid Muraka märgisega, mis näitab kõrget kvaliteeti.

1. klassid uitasid sügisel Anija mõisapargi saladuste rajal, 2. klassid tutvusid Aegviidus metsarahva sügiseste toimetustega, 3. ja 4. klassid orienteerusid Ubari Loodustarkuste Keskuses.  5. ja 9. klassid kogusid tarkusi Veetarga retkel Kostivere karstialal, Jägala joal ja Linnamäe HEJ-s. 6. klassid tatsusid talvel räätsadega Rummu rabas. 7. klassid said tuttavaks lindude mitmekesisusega Silma Õpikojas Saunja lahe ääres.  8. klasside õpilased uurisid jääaja jälgi ja vallutasid Paunküla oose.

Täname koostööpartnereid Ubari Loodustarkuste Keskus, Anija Mõis OÜ, Silma Õpikoda, MTÜ Loodusmaa ja Aegviidu RMK Külastuskeskus, Keskkonnainvesteeringute Keskus.

Projektijuht Piret Karu