Reaalkooli õpilaste suurepärased tulemused füüsikaolümpiaadi lõppvoorus

ainevõistlused
1. aprillil toimus Tartus Eesti koolinoorte 70. füüsikaolümpiaadi lõppvoor. Reaalkooli õpilased saavutasid keerukate ülesannete lahendamisel tihedas konkurentsis silmapaistvaid tulemusi:

Nooremas vanuserühmas (8.-9. klass) saavutas Jasper Vähk (8. klass) 1. koha (I järgu diplom), Toom Allikmäe (9. klass) 3. koha (II järgu diplom), Ralf Maapalu (8. klass) 8. koha ja Lennart Nurk (9. klass) 10. koha (III järgu diplomid). Järguta diplomid teenisid Rasmus Kogerma, Tau Sebastian Mölder ja Joel Rehe (kõik 8. klass).

Vanemas vanuserühmas (10.-12. klass) saavutas Mihkel Rannut (10. klass) 3. koha, Saskia Põldmaa (10. klass) 4. koha, Karl-Andres Parts (12. klass) 12. koha ja Siim Ilison (11. klass) 14. koha (III järgu diplomid). Järguta diplomid teenisid Liisa Pata (11. klass) ja Mia Marleen Rahe (10. klass).

Palju õnne kõigile osalejatele ja juhendajatele!

Vt täpsemalt: https://teaduskool.ut.ee/et/olumpiaadid/fuusikaolumpiaad