Toimusid teatesuusatamise meistrivõistlused

sport

9. märtsil toimusid Nõmme Spordikeskuse radadel Tallinna koolinoorte teatesuusatamise meistrivõistlused. Põhikoolide arvestuses oli kavas 4×1,4km ja gümnasistid suusatasid 4×2,8km. Reaalkooli õpilased osalesid kõikides võistlusklassides ning sõidukiirused olid reaalväärikad!

Põhikooli tüdrukud (Mei-Margaret Tatter, Mia-Maria Puusaag, Nora Miller, Ellen Kobin) suusatasid tublile V kohale. Põhikooli poiste (Erik Vanasaun, Sixten Suppi, Oskar Treffner, Kaur Kalle, Martin Pukk) suusad olid seekord imemäärdega ning viimase teatevahetusega tuldi Tallinna koolinoorte meistriks. Gümnaasiumi tüdrukud (Grete Saue, Kretel Kaljumäe, Katriin Kalle, Elo Aleksandra) tõstsid samuti iga etapiga oma kohta ja näitasid tahteomadusi, sõidukiirust, tasuks tubli III koht. Gümnaasiumi noormehed (Oliver Grauen, Ernst Pallase, Oskar Pukk, Martin Tikerpäe, Mathias Tempel) korralik V koht.

Õnnitleme!