Märts on Tallinna Reaalkoolis tervisekuu

koolielu

Märtsis võtame luubi alla tervise. 4.-9. klassides käivad kuu vältel külas tervishoiutöötajatest lapsevanemad. Terviseteadlikkuse tõstmiseks on kõikides meie õppehoonetes ülal terviseteemalised plakatid, mille tegid õpetaja Anna-Liisa Pärdi juhendamisel valmis 5.-6. kl õpilased ja kunstiringi õpilased. Suurde majja tulevad seintele terviseteemalised küsimused ja vastused, mille on koostanud 7.-9. klassi õpilased. Väiksesse majja ja Pärnu mnt majja koostavad küsimused ja vastused 4.-6. klassi õpilased.

Hammaste ja suuhügieeniteemalised loengud on plaanis kolmel esmaspäeval (13., 20. ja 27. märtsil) 1.-6. klassidele, neid teeb Suukool. 31. märtsil toimub koostöös meie kooli koolipsühholoogide ja majaväliste spetsialistidega 7.-9. klassidele une ja ajaplaneerimise teemal loeng. Gümnaasiumi meditsiinisuuna õpilased käivad osas algklassides terviseteemadel kõnelemas. Lisaks on kavas tantsuvahetunnid ning tervisekuu tegemistesse on kaasatud ka koolisöökla – sealgi pööratakse senisest enam tähelepanu tervislikule toitumisele.