Keemiaolümpiaadi piirkonnavooru tulemused

ainevõistlused

Keemiaolümpiaadi Tallinna piirkonnavoor 8.-12. klasside õpilastele toimus 26. jaanuaril 2023. Tallinna Reaalkoolist osales üle 100 keemiahuvilise noore ning pühendunud ja usin lahendamine tõi hulgaliselt häid tulemusi ja õnnestunud lahenduskäike.

Tugevaimate sooritustega reaalikad keemiaolümpiaadi piirkonnavoorus olid:

• 8. klass – Joel Rehe (II koht), Jasper Vähk (4. koht) ja Rasmus Kogerma (5. koht)
  • 9. klass – Jasper Tammes (II koht), Aaron Rändla (4. koht), Monika Alu ja Johan Lippus (6.–8. koht)
  • 10. klass – Karlis Suvi (I koht), Mihkel Rannut (III koht), Mia Marleen Rahe (8. koht) ja Grete Simona Otsa (9.–10. koht)
  • 11. klass – Lisette-Liis Loorits (I–II koht), Liisa Pata (III koht), Anna Säkki (4. koht), Hendrik Veltri (5. koht), Ardi Raag (6. koht), Ulla Inger Veri (7. koht), Elisabeth Vallner ja Georg Markus Somelar (8.–9. koht), Rico Jakob Kask (10. koht)
  • 12. klass – Karl Johann Külv (II koht), Karl-Andres Parts (4. koht), Gregor Ludvig Kikas (7. koht), Sander Simson (8. koht), Henri Peterson (9. koht) ja Arthur Harri Jaakko Antila (10. koht; võistles 11. kl õpilasena 12. kl arvestuses)

Õnnitleme! Aitäh juhendajatele Andrus Kangrole ja Martin Saarele. Täpsem info siit.