Matemaatikaolümpiaadi koolivooru tulemused

ainevõistlused

12. jaanuaril toimus matemaatikaolümpiaadi koolivoor, milles osales kokku 315 Tallinna Reaalkooli õpilast. Parimad tulemused olid:

• 7. klass I-III koht – Jaagup Schnur (5. kl), Hendrik Jaska ja Artur Pinding;
  • 8. klass I-II koht – Jasper Vähk ja Tau Sebastian Mölder, III koht – Eero Elbrecht;
  • 9. klass I koht – Toom Allikmäe; II koht – Edvard Krõman, III-V koht Säde Kupits, Leo Hertmann ja Lennart Nurk;
  • 10. klass I-IV koht – Mia Marleen Rahe, Jasper Vähk (8.kl), Hermann Käbi ja Sander Nemvalts;
  • 11. klass I koht – Liisa Pata, II-IV koht – Allar-Joel Möldre, Karl-Ustav Kõlar ja Vahur Paist;
  • 12. klass I-II koht –Henri Peterson ja Hobart Eddrick Kolk, III koht – Karmen Laud.

Õnnitleme! 1. veebruaril toimuvasse matemaatikaolümpiaadi piirkonnavooru on kutsutud 120 Tallinna Reaalkooli õpilast. Hoiame neile pöialt! Edasipääsenute nimekiri on Haridusameti kodulehel.

Aitäh juhendajatele – Helen Kaasik, Marge Kanne, Kerli Kupits, Helli Juurma, Riin Saar, Liivi Kõss, Daniel Kaasik, Villu Raja ja Andres Talts.