Kesklinna koolide murdmaateatejooksu võistlused

sport

6. oktoobril toimus Järve metsas Tallinna kesklinna koolide 3.-7. klasside murdmaateatejooksu võistlused. Reaalkooli päevakangelased olid sel võistlusel 3. ja 5. klassi poisid, kes jätsid seljataha kõik konkurendid ja võitsid oma jooksu! 4. klassi poisid saavutasid hõbemedali ja 6.-7. klassi poisid pronksi.

Südilt esinesid samuti kõik ülejäänud kooli esindusvõistkondadesse valitud jooksjad. 3. klassi tütarlapsed jooksid end viiendale kohale, 4., 5. ja 6.-7. klassi tüdrukute võistkonnad saavutasid seitsmenda koha.

Reaalkooli eest jooksid:

• poisid: Alfred Karu, Sergo Sverdlik, Villem Schnur, Christofer Leidre, Andre Vanasaun, Sass Somelar, Theodor Filipozzi, Mathias Kotka, Evert Turulinn, Kristjan Keinast, Christopher Tüll, Lennart Reintam, Oliver Parkman, Mark Andreas Kivistik, Ott Tooming, Jakob Oja, Anders Raestik, Aleksander Kudeviita, Käsper Kalda, Erik Leetmaa;
  • tüdrukud: Liisbeth Bachmann, Laura Sommer, Emma Viktoria Rüdiger, Laura Pukk, Mariel Matsoo, Triine Matt, Nataly Ristik, Elja Ainsoo, Tuule-Mai Luberg, Elsbet Steinberg, Maria Šaraškin, Miia Liinsoo, Mia Miriam Januson, Helin Luberg, Emily Kaseväli, Anita Uussalu, Klara Sofie Kaha, Grete Johanna Korb, Ronja Marjapuu, Helena Simson, Lorna Mai Brandt.

Täname tublisid jooksjaid, kes oma vastupidavuslikud võimed, tahtejõu ja sitkuse proovile panid.