Koolinoorte murdmaajooksu meistrivõistlused

sport

28. septembril toimusid Nõmme Spordikeskuse radadel Tallinna koolinoorte murdmaajooksu meistrivõistlused. Reaalkooli põhikooli jooksjad saavutasid võistkondlikult 39 kooli konkurentsis tubli II koha. Gümnaasiumi võistkond jooksis end 34 kooli seas samuti hõbedale.
Parimad individuaalsed tulemused: TN 500 m jooks Krettel Klaar II koht, TN 1000 m jooks Ellen Kobin II koht, Mei Margaret Tatter III koht
TV 500m jooks Emma Priisaar IV koht, Mirtel Klaar I koht, TV 1000m jooks Kaisa Maria Oll V koht.

Reaalkooli põhikooli võistkond: Krettel Klaar, Mei Margaret Tatter, Mirtel-Madlen Siimar, Ellen Kobin, Mattias Eisler, Jasper Vähk, Kristjan Liiv, Kaur Kalle, Kaspar Raidma, Oskar Treffner, Grete Johanna Korb.

Reaalkooli gümnaasiumi võistkond: Emma Priisaar, Mirtel Klaar, Margaret Kalm, Karolin Juhkam, Kaisa Maria Oll, Tristan Aik Sild, Lennart Tamm
Georg Kalme, Marten Henrik Kelement, Gert Martin Savitsch, Henrik Johan Kitt.

Õnnitleme vapraid kestusjooksjaid!

Foto: Rait Eslon