Kooliaasta lõpetamine

koolielu

1.-8. ja 10.-11. klasside kooliaasta lõpetamise aktus toimus 13. juunil kell 14.00 kooli staadionil.

Tallinna Reaalkooli 140. lennu põhikooli lõpuaktus toimub reedel, 17. juunil 2022 algusega 12.00.
Aulas on lõpetajad, õpetajad ja kutsetega vanemad.
Sugulased ja sõbrad saavad aktust jälgida veebiülekandena, mille link lisatakse kooli kodulehele enne aktust. Koolis saab aktust veebi vahendusel jälgida ruumides 303 ja väikeste lastega ruumis 305.
Õnnitlemine toimub pärast aktust õues (orienteeruvalt 13.30), vihma korral majas sees (A-klass võimlas, B-klass I korrusel ja C-klass III korrusel).
Õnnitlemisele järgneb lennu ja klassipiltide pildistamine aulas.

Tallinna Reaalkooli 137. lennu lõpuaktus toimub teisipäeval, 21. juunil 2022 algusega 12.00.
Aulas on lõpetajad, õpetajad ja kutsetega vanemad. Vanemate arvu lepib kokku klass.
Õnnitlemine toimub pärast aktust õues (orienteeruvalt 14.00), vihma korral majas sees (A-klass võimlas, B-klass I korrusel ja C-klass III korrusel).
Õnnitlemisele järgneb lennu ja klassipiltide pildistamine aulas.

Kohtumiseni!